P.   SLĒGTS
 O.  10 - 17
 T.  10 - 17
 C.  10 - 17
 P.  10 - 17
 S.  10 - 17
 Sv.  10 - 17

Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs

Ivandas Spulles-Meieres izstāde "ATSPĪDĒŠANA. Visu citu lietu krāsas."

Ivandas Spulles-Meieres izstāde "ATSPĪDĒŠANA. Visu citu lietu krāsas."

Mākslinieces Ivandas Spulles-Meieres izstāde "ATSPĪDĒŠANA. Visu citu lietu krāsas" apskatāma no 14.novembra.

Pasaulē atspīd pilnīgi viss. Domas, pozitīvas emocijas, ticība labajam, pat ideju telpa. Sargājošs Spēks pāri visam.

Izstādē jaušama pavasara dvesma, kas uzzied grafiskos ziedos porcelānā - apgleznotā un veidotā. 

Stabilas keramiskas formas - radošas izteiksmes piepildījums, tās daudzveidība. Un krāsu prieks, kas iemirdzas grafikās, asamblāžās un citos izteiksmes veidos.Man svarīga ir priekšmetu materialitāte, to savienošana ar papildinošām detaļām un vienojošiem elementiem.

Esmu viens zobrats kopējā pasaules lietu kārtības mehānismā. Starp saviem skolotājiem un skolniekiem, blakus kolēģiem. Pa vidu. 

Tāpēc uzplauka ideja par ekspozīcijas pārsteiguma daļu! 

 

Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā notiek tikai individuāli apemklējumi, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus. Ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris). 

* Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.
* Muzejā ir noteikts maksimālais apmeklētāju skaits, kas vienlaicīgi var atrasties ēkā, nodrošinot uz vienu personu ne mazāk kā 10  m2 telpas. Kopā muzejā drīkst atrasties 50 personas. 
* Muzejs atvērts individuālajiem apmeklētājiem, grupu, tai skaitā izglītības iestāžu (bērnudārza, skolu) audzēkņu, ekskursijas ārkātējās situācijas laikā nepieņemam.  
* Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem, sekot informācijai vizuālajās norādēs un ievērot muzeja personāla norādījumus.
* Uz konsultācijām un vizītēm pie muzeja speciālistiem, lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 63021855 (krājuma nodaļa), 63080150 (muzeja speciālisti), 64373566 (komunikācijas un sabiedriskās attiecības), 63021180 (Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs).


Parūpēsimies par sevi un citiem!

Sīkāka informācija, par aktuālajiem ierobežojumiem, meklējiet šeit!