P.   SLĒGTS
 O.  10 - 17
 T.  10 - 17
 C.  10 - 17
 P.  10 - 17
 S.  10 - 17
 Sv.  10 - 17

Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs

Izstāde "Liepājas glezniecība"

Izstāde "Liepājas glezniecība"

No 9.oktobra līdz 8.novembrim apskatāma izstāde "Liepājas glezniecība".

Liepāja ieņem īpašu vietu citu Latvijas pilsētu starpā kā kultūras oāze, un ne velti Liepāja gatavojas iesniegt pieteikumu, lai piedalītos konkursā par Eiropas kultūras galvaspilsētu 2027. Parasti Liepājas vārds vairāk asociējas ar mūziku, tomēr arī vizuālajai mākslai pilsētā ir senas un spēcīgas tradīcijas. Izstāde “Liepājas glezniecība’’ iepazīstina ar mūsdienu Liepājas mākslinieku daiļradi. 

Izstādi ir organizējusi Liepājas mākslas biedrība “Wind For Art’’, kas veidojusi Liepājas mākslinieku darbu ekspozīcijas gan ārvalstīs, gan Latvijā, vienlaicīgi izpildot mērķi - popularizēt tieši Liepājas mākslu pasaulē. 

Šoreiz izstādē piedalās septiņi Liepājas mākslinieki - Vika Štrauha, Gunta Krastiņa, Mārtiņš Krūmiņš, Ginta Stavrovska, Dace Dēliņa-Lipska, Pēteris Taukulis, Uldis Rubezis. Izstādei izvēlētie darbi maksimāli ataino katra mākslinieka individualitāti un viņa paša  īpašo ceļu mākslā.

 

P. S. Cienījamie apmeklētāji, saistībā ar COVID-19 straujo izplatību, lūdzam ievērot drošības pasākumus - dezinficējiet rokas, ievērojiet drošu distanci, lietojiet mutes un deguna aizsegus!

 

C10A6103 8960 4835 BF38 15F0C0BCE0A5

Dace Dēliņa-Lipska “Klusums”, 2020.