P.   Slēgts
O.  10-17
T. 10-17
C. 10-17
P. 10-17
S. 10-17
Sv. 10-17

Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs

Ko Jelgavas parki stāsta?

Jelgavas parki ir krāšņums, kas cauri gadsimtiem ir papildinājis Jelgavas "seju", bet cik daudz jūs zināt par Villa Medem parka vēsturi? Kas pirms tam atradās Jelgavas pils parka Studentu klubā? Kādēļ Mīlestības alejā ir piemineklis ar urnu? Kas senāk atradās Alunāna parka vietā?

Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atradīsiet atbildes jaunajā muzeja grāmatā "Jelgavas parki stāsta", kuras autore ir mūsu kolēģe Inese Deksne. 

Parki ir pašsaprotama un neatņema pilsētas daļa, bet tie ir arī vēstures liecinieki, kas piedzīvojuši kā skumjus, tā priecīgus cilvēku dzīves brīžus. Grāmatu bez jums mēs nevaram un nemaz negribam atvērt, tādēļ pagaidām iepazīstieties ar karti un interesantiem faktiem par parkiem, apmeklējiet parkus brīvdienās, un, tiklīdz varēsim, aicināsim jūs kopā ar mums atvērt grāmatu klātienē, uzklausot autores atziņas un pastāstot savējās. 

Ja nevarat sagaidīt grāmatas atvēršanu, to būs iespējams iegādāties muzejā, iepriekš zvanot pa tālruni 63023383 un piesakoties. Grāmatas cena € 7,00.