G. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs

Ģederts Eliass (1887 - 1975) – izcils latviešu gleznotājs, mākslas vēsturnieks un pedagogs, ar kura darbiem var iepazīties plašā ekspozīcijā viņa vārdā nosauktajā muzejā.
Kontakti

Muzejs apmeklētājiem atvērts otrdien, trešdien, ceturtdien, piektdien, sestdien, svētdien no 10.00 - 17.00

Pie muzeja apmeklētājiem ir pieejams automašīnu stāvlaukums.


 Iestādes darbinieku darba laiks:

  • Pirmdiena 8.00 – 19.00
  • Otrdiena 8.00 – 17.00
  • Trešdiena 8.00 – 17.00
  • Ceturtdiena 8.00 – 17.00
  • Piektdiena 8.00 – 17.00
  • Sestdiena brīvdiena
  • Svētdiena brīvdiena
Rekvizīti
Reģ.Nr.: 90000210334
SEB Banka; UNLALV2X
LV04UNLA0008015130521

JPPI Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs
Akadēmijas iela 10
Jelgava, LV 3001, Latvija
Tālr.: +371 63023383
Fakss: +371 63023384
e – pasts: muzejs@muzejs.jelgava.lv

Darbinieki
Gita Grase Muzeja direktore

+371 63027948
gita.grase@muzejs.jelgava.lv

Gints Putiķis Direktores vietnieks zinātniskajā darbā

+371 63080150
gints.putikis@muzejs.jelgava.lv

Marija Kaupere Direktores vietniece darbā ar sabiedrību

+371 63023383
marija.kaupere@muzejs.jelgava.lv

Aldis Barševskis Galvenais krājuma glabātājs

+371 63021855
aldis.barsevskis@muzejs.jelgava.lv

Maija Matisa Filiāles - Ā.Alunāna memoriālais muzejs - vadītāja

+371 63021180
maija.matisa@muzejs.jelgava.lv

Inese Deksne Vēstures un izglītojošā darba nodaļas vadītāja

+371 63080150
inese.deksne@muzejs.jelgava.lv



Artūrs Melderis Speciālists krājuma nodaļā

+371 63080150
arturs.melderis@muzejs.jelgava.lv

Līga Martinenko Projektu vadītāja

+371 63021855
liga.martinenko@muzejs.jelgava.lv

Zane Grase Speciāliste krājuma nodaļā

+371 63021855
zane.grase@muzejs.jelgava.lv

Evija Elpere Speciāliste Ā.Alunāna MM

+371 63021180
evija.elpere@muzejs.jelgava.lv

Marjus Zaļeckis Speciālists vēstures nodaļā

+371 63080150
marjus.zaleckis@muzejs.jelgava.lv



Zenta Broka-Lāce Speciāliste vēstures nodaļā

+371 63080150
zenta.broka-lace@muzejs.jelgava.lv

Anta Grase Speciāliste vēstures nodaļā

+371 63080150
anta.grase@muzejs.jelgava.lv

Teika Putna Speciāliste, muzejpedagoģe

+371 63080150
teika.putna@muzejs.jelgava.lv

Saiva Kuple Stājglezniecības restauratore

+371 63021855
saiva.kuple@muzejs.jelgava.lv

Mārīte Leimane Māksliniece

+371 63023383
marite.leimane@muzejs.jelgava.lv



Lāsma Klapare Speciāliste krājuma nodaļā

+371 63021855
lasma.klapare@muzejs.jelgava.lv

Aigars Pampe Saimniecības pārzinis

+371 29404162
aigars.pampe@muzejs.jelgava.lv

Rita Maslova Kasiere

+371 63023383