P.   SLĒGTS
 O.  11 - 18
 T.  11 - 18
 C.  11 - 18
 P.  11 - 18
 S.  11 - 18
 Sv.  11 - 18

Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs

Muzeja rekvizīti

JPPI Ģ. Eliasa Jelgavas VMM
90000210334
A/S SEB banka, SWIFT kods: UNLALV2X
LV04UNLA0008015130521

Akadēmijas iela 10, Jelgava, LV-3001 

 

 

Muzeja darba laiki

MUZEJA DARBA LAIKS NO 01.05. - 30.09.
P. BRĪVS
O. 11:00 - 18:00
T. 11:00 - 18:00
C. 11:00 - 18:00
P. 11:00 - 18:00
S. 11:00 - 18:00
Sv. 11:00 - 18:00
MUZEJA DARBA LAIKS NO 01.10. – 30.04.
P. BRĪVS
O. 10:00 - 17:00
T. 10:00 - 17:00
C. 10:00 - 17:00
P. 10:00 - 17:00
S. 10:00 - 17:00
Sv. 10:00 - 17:00
 
MUZEJA TORŅA DARBA LAIKS

 

P. SLĒGTS
O. SLĒGTS
T. 11.00 - 18.00
C. 11.00 - 18.00
P. 11.00 - 18.00
S. 11.00 - 18.00
Sv. 11.00 - 18.00


Darbinieki

 

Gita Grase Muzeja direktore

Gita Grase

Muzeja direktore

Gints Putiķis Direktores vietnieks zinātniskajā darbā

Gints Putiķis

Direktores vietnieks zinātniskajā darbā

Marija Kaupere Direktores vietniece darbā ar sabiedrību

Marija Kaupere

Direktores vietniece darbā ar sabiedrību

Aldis Barševskis Galvenais krājuma glabātājs

Aldis Barševskis

Galvenais krājuma glabātājs

Miks Vilnis Filiāles - Ā.Alunāna memoriālais muzejs - vadītājs

Miks Vilnis

Filiāles - Ā.Alunāna memoriālais muzejs - vadītājs

Lāsma Klapare Krājuma nodaļas vadītāja

Lāsma Klapare

Krājuma nodaļas vadītāja

Inese Deksne Galvenā speciāliste

Inese Deksne

Galvenā speciāliste

Elīna Skutele  Galvenā speciāliste

Elīna Skutele

Galvenā speciāliste

Zenta Broka - Lāce Galvenā speciāliste

Zenta Broka - Lāce

Galvenā speciāliste

Silva Barševska Galvenā speciāliste

Silva Barševska

Galvenā speciāliste

Laura Stepiņa Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Stepiņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Anta Grase Galvenā speciāliste

Anta Grase

Galvenā speciāliste

Artūrs Melderis Galvenais speciālists

Artūrs Melderis

Galvenais speciālists

Zane Grase Galvenā speciāliste

Zane Grase

Galvenā speciāliste

Teika Putna Muzejpedagoģe

Teika Putna

Muzejpedagoģe

Saiva Kuple Stājglezniecības restauratore

Saiva Kuple

Stājglezniecības restauratore

Uldis Zuters Dizaineris

Uldis Zuters

Dizaineris

Mārīte Leimane Māksliniece

Mārīte Leimane

Māksliniece

Līga Martinenko Lietvede

Līga Martinenko

Lietvede

Edīte Krūklīte Galvenā speciāliste

Edīte Krūklīte

Galvenā speciāliste

Edgars Umbraško Galvenais speciālists

Edgars Umbraško

Galvenais speciālists

Aigars Pampe Saimniecības pārzinis

Aigars Pampe

Saimniecības pārzinis

Sanita Sloka Kasiere

Sanita Sloka

Kasiere